محل تبلیغات شما

تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته چیست

 

نخستین هدف در استفاده از سیستم CCTV ، ضبط تصاویر دوربین روی NVR است. حال اگر به هر دلیلی ارتباط بین دوربین و NVR قطع شود ، نتیجه چه خواهد بود؟ آیا تصاویر ضبط شده از بین خواهد رفت ؟ راهکار سیستم مدار بسته برای حل این مشکل چیست ؟ آیا می توان تصاویر زمان قطع ارتباط را به نوعی بازیابی نمود؟ با ما همراه باشید

تکنولوژی ANR چیست

تکنولوژی ANR مخفف واژه لاتین Automatic Network Replenishment است معنی لغوی آن ” به روز رسانی خودکار تحت شبکه ” می باشد. اما این تکنولوژی چیست؟ در یک سیستم نظارت تصویری دوربین مدار بسته ای را در نظر بگیرید که با استفاده از کابل شبکه به سوئیچ و سپس NVR وصل است و تصاویر آن در حال ضبط روی NVR می باشد. در نظر داشته باشید که دوربین مورد نظر باید قابلیت نصب حافظه جانبی SD کارت بر روی خود را داشته باشد و یک SD Card روی آن نصب شده باشد.

تکنولوژی ANR

در صورتی که به دلایل مختلف ارتباط دوربین و NVR قطع شود ، تصاویر دوربین مدار بسته روی SD Card ضبط شده و عملیات ضبط ادامه پیدا می کند. پس از رفع مشکل قطع ارتباط دوربین و مرکز کنترل ضبط تصاویر ضبط شده روی SD کارت دوربین مجددا بر روی NVR فراخوانی شده و در محل خود با در نظر گرفتن اولویت زمانی ، قرار می گیرد. این قابلیت هوشمند به تکنولوژی ANR معروف است.

برخی از مهمترین دلایل قطع ارتباط بین دوربین و NVR

  • سوئیچ شبکه دچار مشکل می شود
  • NVR دچار مشکل می شود
  • کابل شبکه دچار مشکل می شود
برای کسب اطلاع بیشتر به وب سایت تخصصی کرمان داهوا (

دوربین مدار بسته در کرمان ) مراجعه نمایید

https://kermandahua.com/%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%88%d9%84%d9%88%da%98%db%8c-anr-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/


مجموعه هیراد رایان افزار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها